< zpět služby kontakt

Porsche 356 Cabrio

Tento vůz předával majitel do naší dílny ve značně zuboženém stavu a nekompletní. Vůz jsme kompletně celý zrenovovali včetně pohonného agregátu. Interiér byl vybaven koženým čalouněním. Nyní k plné spokojenosti zákazníka slouží k projížďkám po alpských průsmycích.

Ferrari-Dino 246 GTS

Italský majitel nám tento velmi vzácný vůz v originálním stavu svěřil ke generální kontrole a následné výměně všech časem opotřebovaných dílů. Přání majitele bylo, aby mohl vůz bezproblémově využívat k obchodním cestám po Evropě.

Generální oprava motoru Tatra 603A

Generální opravu motoru Tatra 603A jsme provedli pro našeho zákazníka, který je velkým sběratelem vozů Tatra 805. Motor použije do vozdila pro svou expedici do Jižní Ameriky.

Porsche 356 Speedster

Německý fanda značky si zakoupil tento jedinečný vůz ve zbědovaném stavu na Bahamských ostrovech. Vůz v našich rukou prošel úplnou renovací.

Renault Dauphine

Mladý majitel získal tento vůz ve velmi zachovalém stavu z dědictví po svém dědečkovi. Původní majitel shromáždil velké množství originálních náhradních dílů. Provedli jsme opravu karoserie, vůz dostal nový lak. Největší výzvou bylo obstarání zachovalého bloku motoru, z jehož použití vznikl nový funkční motor. Majitel používá vůz za příznivého počasí k projížďkám a zůčastňuje se veteránských srazů.

Tatra T600 Tatraplan

Tento krásný český vůz se k nám dostal ve značně neoriginálním stavu, zejména co se týče doplňků karoserie. V naší dílně prodělal kompletní renovaci a na přání majitele byl interiér čalouněn světlou kůží. Majitel vůz věnoval synovi, který jej za pěkného počasí používá v běžném provozu.